Montér - Bavorsko

Místo výkonu práce: 84100 Niederaichbach (nedaleko Landshutu a Dingolfingu)

 Pro posílení našeho týmu hledáme

montéra

(m/ž/jiné)

Náplň práce

  • montáže v řemeslné oblasti
  • montáže hliníkových zastřešení teras, pergol s posuvnou střechou, markýz a dalších zařízení

Váš profil

  • zkušenost s montážemi
  • řidičský průkaz sk. B /upřednostňujeme sk. BE (3)
  • schopnost týmové spolupráce a spolehlivost
  • jazyk: základní znalost němčiny

Nabízíme

  • atraktivní zaměstnání
  • atraktivní mzdu
  • nové možnosti profesní orientace
  • práci v kvalifikovaném a vysoce motivovaném týmu

Nabídky uchazečů na

NDB Terrassendach Schwinghammer

Luitpoldpark 5,  D - 84100 Niederaichbach

schr@ndb-terrassendach.de

www.ndb-terrassendach.de

Zaktualizowano w dniu: 17.09.2024 | check_circle Oferta jest aktualna
Stanowisko Monter, Metalowiec, Ślusarz, Murarz, Cieśla/Stolarz budowlany
Branże Praca rzemieślnicza i fizyczna, Budownictwo i nieruchomości
Rodzaj etatu Vollzeit
Długość zatrudnienia Na czas nieokreślony
Wymagane umiejętności językowe Język niemiecki na poziomie komunikacyjnym
Wynagrodzenie / Warunki płacowe 14.00 € brutto / godzina
Numer REGON ID-4426/17092024
Ogłoszenie dodano dnia 17.09.2024