Obsluha CNC - Obráběč kovů, frézař (m/ž/d) - Sasko, německo-český příhraniční region

Místo výkonu práce: 08315 Lauter-Bernsbach, Erzgebirge / Krušné hory - nástup možný ihned, nebo dle dohody

STAŇTE SE SOUČÁSTÍ TÝMU. SPOLUPRACUJTE S NÁMI VE SVĚTĚ METALU.

Schieck GmbH je středně velký rodinný podnik na trhu již více než 35 let. Je spolehlivým partnerem v odvětví tváření plechů a kovoobrábění.

Pro podporu našeho zkušeného týmu hledáme posily s možností nástupu ihned, nebo dle dohody.

Obsluha CNC - Obráběč kovů, frézař (m/ž/d)

Místo výkonu práce: 08315 Lauter-Bernsbach

Datum zaměstnání: ihned, bez omezení

Pracovní náplň:

  • Programování, nastavení a obsluha CNC obráběcího stroje
  • Heidenhain TNC 620
  • Obrábění součástí v kusové a malosériové výrobě, svařované sestavy
  • Měření, testování a optimalizace procesních kroků
  • Samostatná práce podle výkresů a specifikací
  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou - plný úvazek
  • 2 Směnný provoz

Požadavky:

  • Ukončená odborná příprava v kovovýrobě se specializací na frézování
  • Profesionální zkušenosti s programováním Heidenhain
  • Hluboké znalosti CNC
  • Výborná orientace ve výkresové dokumentaci
  • Samostatné nastavení a ovládání stroje
  • Ochota pracovat na směny (obvykle 2 směny)
  • Vysoká spolehlivost a smysl pro odpovědnost
  • Základní znalost německého jazyka vyhodou

Nabízíme:

  • Komplexní školení a instruktáž v příslušných oblastech práce
  • Práce v mladém týmu
  • Moderní a čisté pracovní prostředí
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Příspěvek za práci na směny
  • Prémie
  • Školení
  • Dotace na školku + palivový poukaz
  • Mimořádné volno v případě soukromého stěhování
  • Účet pružné pracovní doby pro náhradní volno / odměnu (Zeitkonto)
  • Nejmodernější pracovní oděvy, nářadí a ochranné pomůcky

Kontakt:

Máte-li jakékoliv dotazy, zavolejte nám - těšíme se na vás!

Stefanie Schieck: +49 (0)3774 650 8-11
bewerbung@feinblechbau.com

www.feinblechbau.com

Aktualisiert am: 3.09.2024 | check_circle Das Angebot ist aktuell
Position Fräser/Zerspanungsmechaniker, Metallfacharbeiter, CNC-Operator, CNC-Programmierer
Berufsfelder Handwerk und manuelle Tätigkeiten, Maschinenbau, Produktion und Industrie
Art der Beschäftigung Vollzeit
Dauer des Arbeitsverhältnisses Unbefristet
Erforderliche Sprachkenntnisse Deutschkenntnisse - von Vorteil, aber nicht zwingend notwendig
Vergütung Verhandlungssache
Identifikationsnummer ID-4411/3092024
Inserat eingestellt am 29.08.2024

contact_mailKontaktformular

Senden Sie eine Nachricht an die Firma

A. Schieck GmbH

Hinweis zur Verarbeitung personenbezogener Daten

1. Zum Zwecke des Auswahlverfahrens für die ausgeschriebene Arbeitsstelle verarbeitet das Unternehmen A. Schieck GmbH, Neue Grünhainer Str. 20, 08315 Lauter-Bernsbach, Deutschland (im Folgenden nur "Verantwortlicher"), die von Ihnen bereitgestellten oder aus öffentlich zugänglichen Quellen erhaltenen personenbezogenen Daten, und das im Einklang mit der Verordnung (EU) 2016/679 (Datenschutz-Grundverordnung, im Folgenden nur "EU-DSGVO").

CAPTCHA
Diese Frage dient zum Testen, ob Sie ein menschlicher Besucher sind oder nicht, und um automatisierte Spam-Übermittlungen zu verhindern.