Expresní kurýr – řidič na rozvážku balíků (řidič kurýrní služby KEP) - Bavorsko, příhraniční region

Pracoviště: Cham a okolí – možnost přenocování v místě – nástup možný ihned – německá pracovní smlouva

Pro naše logistické depo v Chammünsteru
hledáme k okamžitému nástupu

řidiče/-ku kurýrní služby KEP

na plný úvazek (po–pá)

Pracovní náplň:

  • samostatné předtřídění denní rozvážky
  • nakládka a vykládka dodávky
  • doručování a odvoz zásilek našich zákazníků

Požadavky:

  • řidičský průkaz sk. B (3,5 t)
  • praxe v řízení dodávky
  • ochota podávat výkon, spolehlivost a schopnost týmové spolupráce
  • znalost němčiny na střední úrovni

Nabízíme:

  • německou pracovní smlouvu
  • stálý pracovní poměr na dobu neurčitou
  • možnost přenocování pondělí–pátek v místě

Kontakt:

Pokud jsme vzbudili Váš zájem, pošlete nám prosím přihlášku s podklady o uchazeči na:

ATS Transporte GmbH

Stefan Berberich
Gartenstraße 14
93466 Chamerau

stefan-berberich@freenet.de
+49 160 3610927

Aktualizováno dne: 14.09.2024 | check_circle Nabídka je aktuální
Pozice Řidič
Obory Doprava, logistika a zásobování
Typ úvazku Plný úvazek
Délka pracovního poměru Unbefristet
Požadované jazykové znalosti Deutsch - Mittelstufe (B1)
Mzdové podmínky Verhandlungssache
Identifikační číslo ID-4409/14092024
Inzerát přidán dne 28.08.2024

contact_mailKontaktní formulář

Pošlete do e-mailu odpověď na pozici firmy

Informace o zpracování osobních údajů

1. Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost ATS Transporte GmbH, Gartenstraße 14, 93466 Chamerau, Deutschland (dále jen "Správce"), zpracovávat Vámi poskytnuté či z veřejných zdrojů získané osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 (dále jen "Nařízení").

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování, zda jste lidský návštěvník, a abyste zabránili automatickému odesílání spamu.